Co na dzień chłopaka?

Przychodzi taki dzień w roku, w którym wszyscy chłopcy (nie tylko ci najmłodsi) powinni dostawać prezenty od kobiet. W sklepach pojawia się wtedy wiele ciekawych gadżetów, które można wręczyć synowi, mężowi czy koledze. Nawet niewielki upominek może być dla kogoś bardzo miłym akcentem w tym wyjątkowym dniu, o czym warto zawsze pamiętać.

 

Co może go zaskoczyć?

Wiadomo, że każdy ma inne gusta i co innego może sprawiać mu radość. Dobrze by było kogoś podpytać lub zrobić delikatny wywiad z osobą, której chcesz dać prezent. Jeśli znasz kogoś bardzo dobrze i jest ci szczególnie bliski, wtedy nie powinno być żadnego problemu z doborem odpowiedniego podarku. Zawsze jednak możesz zaskoczyć wymyślić coś, co wyjątkowo go zaskoczy, a wtedy na pewno na długo zapamięta ten szczególny dla chłopców dzień.

Niesztampowym prezentem będzie na pewno wykupienie przejazdu samochodem terenowym w ekstremalnych warunkach, czyli tzw. rajd of road. Tak samo zaskoczy go przejażdżka po mieście luksusowym sportowym samochodem. Jeśli chłopak ma zamiłowanie do aktywnego spędzania czasu, możesz kupić bilet wstępu na przelot awionetką z instruktorem, bądź skok ze spadochronem.

Bardziej delikatną formą prezentu będzie umówiona wcześniej kolacja w ekskluzywnym lokalu. Możesz przyrządzić ją równie dobrze samodzielnie, co upewni chłopaka w przekonaniu, że jest dla ciebie ważną osobą. Do takiej niespodzianki warto dorzucić słodką drobnostkę w formie czekoladek, bądź jakiś przydatny gadżet, np. stojak na trunki czy kilka płyt z jego ulubioną muzyką.

Czy jednak wybrać prezent praktyczny?

Nie każdy chłopak jest zapalonym sportowcem i nie każdy ma odwagę na ekstremalne wyczyny, np. skok na bungee. Dlatego też pomyśl o czymś bardziej praktycznym, co będzie mógł używać na co dzień. Takim prezentem może być np. szlafrok męski, z mięciutkiej bawełny, który posłuży mu nie tylko jako osuszacz po kąpieli, ale też jako strój do wieczornego leniuchowania. Wybór jest naprawdę duży, wystarczy zerknąć do pierwszego, dobrze zaopatrzonego sklepu, aby upewnić się w tym przekonaniu. Szlafrok męski może być też uszyty na bazie grubej tkaniny frotte. Jest on bardzo ciepły i nadaje się szczególnie na chłodniejsze pory roku. Możesz też wybrać ten, wykonany z eleganckiego atłasu z przeznaczeniem na wyjścia do salonu SPA czy do sauny. Jeśli nie wiesz, jaki kolor będzie najlepszy, wybierz bezpieczny beż, brąz lub odcienie szarości. Szlafrok męski będzie praktycznym prezentem, który też może pozytywnie zaskoczyć chłopaka.

Oprócz wybrania odpowiedniego prezentu zwróć też uwagę na jego opakowanie. Estetyka i kreatywność w takim przypadku są naprawdę bardzo ważne i świadczą o dużym szacunku względem obdarowanej osoby.