DomMotoryzacja

Jak dobrze umyć samochód, by lśnił czystością?

0
tenzi

Samochód często ulega różnym zabrudzeniom. A to przypadkowo rozleje się kawa na fotel, a to auto było zaparkowane pod drzewem i całe pokryte jest żywicą. Niektóre zabrudzenia jest bardzo trudno usunąć, dlatego z pomocą przychodzi marka Tenzi.

Auto jak z salonu – czyste i zadbane

Tenzi detailer, czyli środki do profesjonalnej kosmetyki aut sprawią, że nawet w domowym zaciszu można zadbać o to, aby samochód wyglądał jak z salonu. Kompleksowe czyszczenie karoserii, felg, szyb i wnętrza to właśnie Tenzi.

Ręczne mycie jest najskuteczniejsze. Wszystkie, nawet najtrudniejsze do usunięcia plamy można doczyścić i namierzyć nawet najdrobniejsze ubytki lakieru. Samochód powinien być myty w temperaturze około 15-20 stopni, najlepiej w cieniu. Od czego zacząć? Przede wszystkim od felg, to one narażone są na największe zabrudzenia. Deironizacja felg polega na usunięciu nalotu, który często pochodzi z klocków hamulcowych. Tenzi Krwawa felga, poradzi sobie z nim, bez najmniejszego problemu. Potem wystarczy nałożyć na dolną część karoserii i opony, preparat Czysta felga.

Zasadnicze mycie polega na umyciu całego auta szamponem. Przydatne będą dwa wiadra, jedno ze środkiem myjącym, drugie z czystą wodą do opłukiwania rękawicy. Trwałe zabrudzenia na lakierze można zmyć przy punktowym użyciu Tar&Glue Removera.

Na koniec należy umyć szamponem samochód jeszcze raz i dokładnie go spłukać. Po wyschnięciu wody, można nanieść preparaty polerujące, dzięki którym lakier będzie lśnił jak w salonie.

Profesjonalne środki dbające kompleksowo o każdy samochód

Marka Tenzi oferuje cały szereg preparatów, dzięki którym ręczne mycie auta nie jest czasochłonne, a efekt jest olśniewający. Produkty do auto detailingu, to efekt wieloletniego doświadczenia w produkcji zaawansowanych kosmetyków przeniesionych do linii Detailer. Każdy preparat zawiera składniki, które są bezpieczne dla karoserii i innych elementów auta. Skuteczność Tenzi zawdzięcza badaniom przeprowadzanym na naturalnym wosku carnauba i na kwarcach.

 

Zarządzanie – studia z przyszłością?

Previous article

Zapachy samochodowe na chorobę lokomocyjną

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Dom