Meble Paged – ponadczasowe stoły i krzesła

Poszukujesz nowych mebli do domu? Chciałbyś coś zmienić w swoim mieszkaniu, ale nie jesteś pewny od czego zacząć? Zachęcamy Cię do przejrzenia oferty tworzonych prze markę Paged. Produkowane przez nią meble wyróżniają się bardzo wysoką wytrzymałością i niepowtarzalnym wzornictwem.

Meble Paged – nie tylko stoły i krzesła

Marka powstała już w XIX wieku. Do dzisiaj zachwyca wytrzymałością i wspaniałym designem. Producent mebli pochodzi z Niemiec, a dokładniej z Nadrenii. Jego znakiem firmowym jest projektant i stolarz Michale Thonet. Odkrył on nowatorski sposób wycinania drewna, aby uzyskało ono określony. Właśnie przy wykorzystaniu tej metody powstały krzesła marki Paged. Są to typowe meble gięte. Produkuje się je w Polsce z dwóch miejscowościach. Pierwsza z nich to Jasienica, a druga to Sędziszów Małopolski.

Gdzie sprawdzą się najlepiej krzesła marki Paged?

Krzesło jest takim meblem, który przyda się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Dlatego warto jest przeznaczyć trochę czasu na znalezienie odpowiednich dla siebie modeli. Jeżeli jest na etapie szukania miejsc do siedzenia w salonie lub w jadalni, to bardzo dobrze trafiłeś. Jeżeli masz jadalnię w stylu vintage lub skandynawskim, to doskonale sprawdzą się w niej krzesła z drewna firmy Paged.

Mają one bardzo charakterystyczny i niezapomniany styl. Nie zabrakło w nich również giętych fragmentów. Do bardziej nowoczesnego pomieszczenia o wiele bardziej będą pasowały siedziska zrobione z jednego wygiętego elementu.

Natomiast krzesła tapicerowane to świetny wybór do jadalni w stylu glamour. Jest nowocześnie, ale jednocześnie luksusowo. W stylu glamour musi być błyszcząco i wygodnie. Takie bardzo miękkie siedzisko z pewnością będzie zachęcało do spędzenia wielu godzin przy stole razem ze znajomymi.

Fotel czy krzesło tapicerowane?

Fotel tak samo jak krzesło powinien być dobrany do wnętrza. Dzięki temu całość staje się wyjątkowo harmonijna . Na pewno dobrym wyborem do salonu w Twoim domu będą fotele tapicerowane. Są one wybitnie komfortowe. To sprawia, że takie miejsce do siedzenia, staje się jednocześnie miejscem do odpoczynku. Fotele marki Paged mają bardzo wiele wzorów i kolorów. Jeżeli kochasz fotele w niecodziennym stylu, to z całym przekonaniem możemy Ci polecić fotele kubełkowe. Są one bardzo uniwersalne, ponieważ z jednej strony są nowoczesne, a z drugiej swoim stylem wprowadzają retro klimat we wnętrzu.

Stoły firmy Paged

Stoły firmy Paged to kolejna kategoria, na którą powinieneś zwrócić szczególną uwagę. Do dużego biura możemy Ci polecić stół konferencyjny. Jego blat ma wyjątkowo dużą powierzchnię. Z powodzeniem zmieszczą się przy nim wszyscy zaproszeni kontrahenci.

Natomiast, gdy chcesz trochę odświeżyć Twoje codzienne miejsce do pracy, to polecamy Ci biurka marki Paged. Te biurka mogą mieć regulowane blaty, dostawki lub kompaktowe rozmiary. To wszystko specjalnie dla Twojego komfortu przy pracy.