ModaRóżności

Moda na wygodę, czyli za co kochamy braletki?

0
baletki

Damska moda obfituje w różnorodne trendy. Podczas gdy kolekcje ubrań zwykle zmieniają się co sezon, nieco spokojniej dzieje się w dziale bielizny. Co jakiś czas pojawia się jednak hit, który zachwyca klientki. Od kilku lat są to braletki. Na czym polega ich urok?

Mały biust w pięknej odsłonie

Jeszcze do niedawna panie obdarzone mniejszym rozmiarem biustu kupowały masowo biustonosze typu push up. Modele tego typu miały doszyte poduszeczki, które dodawały upragnione centymetry. Bieliźnianą alternatywą były staniki z fiszbinami, które podnosiły i eksponowały piersi. Ten model miał jednak wiele przeciwniczek. Panie uskarżały się na dyskomfort, jaki powodowały wrzynające się w ciało druciane elementy. W ostatnich latach prawdziwym wybawieniem okazały się baletki. Są pięknie wykonane, a do tego bardzo wygodne. Nie krępują ruchów, tylko otulają biust miękką koronką. Nawet niewielkie piersi prezentują się w nich wyjątkowo korzystnie.

Moda na koronki i paseczki

Posiadaczki małego biustu po raz pierwszy od dawna nie muszą bać się pokazywania bielizny. Braletki mają charakterystyczne miseczki w kształcie trójkąta. Wygląda to jak górna część bikini. Biustonosz nie kończy się jednak na samych trójkątach. Najczęściej ten element jest połączony z dolną częścią. Niektóre modele są na tyle zabudowane, że bardziej wyglądają jak letni, koronkowy top. W braletkach po raz pierwszy na tak dużą skalę zastosowano też ozdobne paseczki i elementy biżuteryjne. Paski występują pojedynczo, lub tworzą finezyjne sploty. Ozdoby biżuteryjne są doczepiane do miseczek lub ramiączek.

Wygoda i estetyka w jednym

Za co panie pokochały braletki? Na pewno za wygodę, której wcześniej nie znały. Biustonosz tego typu jest lewo wyczuwalny. Jeśli inne modele z przyjemnością ściągasz po wielu godzinach noszenia, w braletce chętnie zaśniesz. Leciutkie, zwiewne i w pięknych kolorach robią również furorę na romantycznej kolacji we dwoje. Wygoda bez deformacji biustu oznacza swobodę dla piersi. Zachowują naturalny kształt, ale przy jakimkolwiek ruchu pozostają na swoim miejscu. Nic dziwnego, że stanik, który w pierwszej kolejności pokochały młode kobiety, szybko stał się hitem także wśród dojrzalszych kobiet.

Zabudowane braletki na większy biust

Ciekawy krój biustonosza prędzej czy później będzie ewoluował. Tak stało się również z braletkami. Stanik szyty na małe piersi zachwycił panie o bardziej obfitych kształtach. Tym sposobem na rynku pojawiły się modele bardziej zabudowane. Taka konstrukcja musi utrzymać cięższą pierś. Jednocześnie sam biust może liczyć na identyczne walory, co mniejsze piersi. Otulają go koronki, tiul oraz ozdobne paseczki. Braletki z mody codziennej trafiły też do bielizny erotycznej. W takiej wersji mają jeszcze więcej zdobień i prześwitów.

Popularna bielizna zwykle zostaje z nami na lata. Braletki mają szansę stać się tak samo kultowe, jak niegdyś bardotka.

Jak czyścić kryształy?

Previous article

Zakupy internetowe – hit ostatnich lat. Weź jako sprzedawca swój kawałek tortu!

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Moda