Monnari: gdzie najlepiej kupować torebki tej marki?

Monnari to marka, która jest rozpoznawalna w całej Polsce. W sklepach producenta można kupić buty i ubrania, chociaż najwięcej pań decyduje się na zakup torebek tej marki. Najbardziej oczywistym wyborem wydaje się sklep firmowy. Gdzie jeszcze można jednak kupić oryginalne torebki Monnari? Czy hurtownia torebek Monnari to wyjście tylko dla pośredników?

Sklep stacjonarny Monnari

Wiele pań najchętniej odwiedza sklep stacjonarny marki. Dzięki temu są w stanie lepiej ocenić jakość materiałów oraz to, jak dana torebka wygląda w rzeczywistości oraz jakich jest rozmiarów. Niestety; dużą wadą tego rozwiązania jest fakt, że marka ma stosunkowo niewiele punktów stacjonarnych, przy czym większość z nich znajduje się w dużych miastach. Nie zmienia to jednak faktu, że kobiety, które wybierają się na zakupy do większych centrów handlowych mogą odwiedzić sklep i zobaczyć na własne oczy jak wyglądają produkty Monnari.

Sklep internetowy i platformy internetowe

Marka Monnari ma także swój własny sklep internetowy. Zakup torebki przez sieć to opcja, na którą decyduje się większość kobiet. Taka forma zakupu pozwala zaoszczędzić czas i umożliwia nabycie torebki kobietom, które mieszkają w mniejszych miastach lub które nie przepadają za zakupami stacjonarnymi. Co ciekawe, torebki Monnari są sprzedawane także na innych platformach internetowych. Marka ma np. swój własny sklep na Allegro, co jest doskonałym rozwiązaniem dla fanów tej platformy zakupowej (i np. osób, które wykupiły abonament Allegro Smart). Torebki Monnari można kupić także na kilku innych platformach internetowych – oczywiście współpracujących z marką.

Hurtownia torebek Monnari

Nie istnieje wprawdzie dostępna dla klientów oficjalna hurtownia torebek Monnari, jednak produkty tej marki można kupić w innych hurtowniach, do których marka sprzedaje swoje sklepy. Zakup torebki w takiej hurtowni to rozwiązanie dla osób, które myślą o nabyciu kilku torebek naraz. Kupowanie różnych produktów w hurtowni zawsze zwiększa szanse na zapłacenie niższej kwoty niż w sklepie stacjonarnym czy nawet internetowym. Z tego względu zawsze warto zorientować się, czy dany produkt można kupić w hurtowni – zwłaszcza, że niektóre prowadzą nawet sprzedaż detaliczną