GotowanieRodzina

TOP5 pomysłów jak zaskoczyć gości na weselu

0
TOP5 pomysłów jak zaskoczyć gości na weselu

Atrakcje na weselu i ślubie nie muszą być standardowe i oklepane. Można zaskoczyć gości oryginalnymi pomysłami, które sprawiają, że zaproszeni na długo zapamiętają tę uroczystość. Coraz większą popularnością wśród młodych par zyskują nowoczesne rozwiązania jak. Wyjątkowe pokazy czy catering imprezowy. Ślubne atrakcje przecież mają cieszyć oko, bawić, jak i również zadowalać podniebienie. Poznaj Top 5 pomysłów na atrakcje weselne dla gości.

Catering imprezowy — Food truck lub stacja live cooking na przyjęciu weselnym

Zazwyczaj food truck kojarzony jest ze smacznym jedzeniem, które wydawane jest, że specjalnego „pojazdu gastronomicznego”. Ostatnie lata ukazały, że to prawdziwy hit na polskim rynku — do chwili obecnej bije on rekordy popularności. Kiełbaski, lody, kawa, lemoniada, dania meksykańskie — tego typu mobilne bary zapewniają dosłownie wszystko, co świetnie smakuje o każdej porze roku. Za granicą tego typu pojazdy już od dawna można spotkać również na weselach. Dzięki nim, na sali powstaje specjalne stoisko z jedzeniem, a w przypadku, gdy wesele jest plenerowe — na zewnątrz postawiony zostaje gastronomiczny kamper. Taki catering imprezowy to prawdziwy hit weselny ostatnich lat.

Innym kulinarnym hitem weselnym jest stacja live cooking. Jest to określenie na tak zwane gotowanie na żywo, przez profesjonalistów. Przygotowują o i róż prośbę potrawy, jednocześnie gadając z gośćmi i odpowiadając na wiele pytań. Dobór potraw zależy od charakteru imprezy i gustu pary młodej. Live cooking to doskonałe show, które uderza do zmysłów i podniebienia.

Balony jak z bajki — fantazyjny charakter wesela

Balony z helem mogą być dowolnego koloru oraz z wybranymi napisami i wzorami. Każdy gość dostaje po jednym balonie, a na sygnał, wszystkie powędrują w stronę gwiazd. Inną opcją są lampiony, które stworzą świetne widowisko na niebie. Oczywiście, należy poczekać do wieczora, ale uzyskany widok wynagrodzi wszystko.

Widowiskowe pokazy — show, które na długo zapadnie w pamięci

Różnego rodzaju pokazu na zabawie weselnej to ciekawa opcja, która będzie przerywnikiem podczas imprezy. Pokaz można dobrać w zależności od możliwości finansowych i zainteresowań pary młodej. Najlepiej postawić na jedno, ale konkretne widowisko.

Pamiątkowe zdjęcia — pamiątka dla każdego zaproszonego

Jednym z klasycznych, a zarazem nowoczesnych pomysłów na wesele jest fotobodka. Każdy gość będzie mógł mieć personalizowaną pamiątkę w formie swojego zdjęcia.wydrukowane fotografie to coś, czym zaproszeni będą mogli się chwalić i wspominać długo po zabawie.

Dekoracyjne fontanny – smacznie i widowiskowo

Atrakcjami weselnymi mogą być także takie elementy żywności jak czekolada czy alkohole czekoladowa fontanna będzie widowiskową dekoracją, która z pewnością docenią zarówno dzieci, jak i dorośli.

Jesień to świetny czas na zakup mebli ogrodowych

Previous article

Nagrody w programach lojalnościowych. Co zadowoli klienta?

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Gotowanie