Biznes

Gdzie zorganizować szkolenie w Wielkopolsce?

0
Gdzie zorganizować szkolenie w Wielkopolsce?

Wbrew pozorom Poznań nie jest miastem słynącym jedynie z dwóch, trykających się koziołków czy też pysznych rogali świętomarcińskich. W rzeczywistości opisywane miasto postrzegane jest również przez pryzmat miejscowości o charakterze biznesowym. W końcu to właśnie tu organizowane są jedne z największych targów w Europie czyli Międzynarodowe Targi Poznańskie. Nic zatem dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na zorganizowanie konferencji w samym sercu Wielkopolski, a k

Jeśli sądzisz, że organizacja wydarzeń takich jak konferencje Poznań może obyć się bez odpowiedniego sprzętu multimedialnego czy choćby dostępu do globalnej sieci, to jesteś… w dużym błędzie. W praktyce bowiem sama wiedza czy też odpowiednio przygotowana prezentacja to za mało, aby wydarzenie mogło choćby pretendować do miana „profesjonalnego”. W związku z powyższym konieczne jest skorzystanie z oferty firmy udostępniającej przestrzeń przystosowaną do zorganizowania nadmienionego wydarzenia biznesowego. Takim miejscem jest Hotel Lechicka, zlokalizowany zaledwie 5,7 km od centrum miasta (8 km od Międzynarodowych Targów Poznańskich).

Nowoczesne Centrum Konferencyjno – Szkoleniowe

Centrum Konferencyjno – Szkoleniowe, zlokalizowane na najwyższej kondygnacji Hotelu Lechicka, stworzone zostało z myślą o wszystkich gościach poszukujących miejsca umożliwiającego organizację szkolenia, konferencji czy też innego typu wydarzenia o charakterze biznesowym. W skład przestrzeni Konferencyjno – Szkoleniowych wchodzą 4 sale z panoramicznym widokiem na Poznań (Winogrady i Piątkowo) wyposażone w bezprzewodowy internet oraz profesjonalny sprzęt multimedialny.

Zaplecze gastronomiczne

Nawet najciekawsze wydarzenie branżowe potrafi pochłonąć zarówno sporo czasu, jak i energii biorących w nim udział osób. Z tego względu warto zadbać o zapewnienie zaplecza gastronomicznego dopasowanego do potrzeb dla uczestników. Hotelowa Restauracja Lechicka oferuje wiele, różnorodnych opcji cateringu, takich jak m.in. lunche w formie bufetu, przerwy kawowe czy też możliwość skorzystania z tutejszego baru.

onkretniej rzecz ujmując w poznańskim Hotelu Lechicka.

Jakie wina na święta?

Previous article

Wszystko, co trzeba wiedzieć o blachodachówce modułowej

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Biznes